Ідейним джерелом розписів для натхнення стали взірці давніх символів хреста: Пелюстковий, Грецький, Мальтійський та Криневидний. Опираючись на автентичні зразки, ми адаптували їх під сучасну манеру авторського письма і тим самим передали в спадок наступним поколінням ці вічні символи віри.
Хотілось би коротко розповісти про кожен з них:Мальтійський - форма цього хреста вперше була прийнята на острові Мальта орденом святого Івана Єрусалимського;
Криневидний - цей хрест виник в пам’ять слів Ісуса Христа «Я, - говорить Господь, - Лілія Долин»;
Пелюстковий - кінцівки цього хреста зображуються у вигляді пелюстки квітки. Такий хрест носив на своєму омофорі святитель Григорій. Також цей хрест зустрічається в мозаїці Київського собору св. Софії;
Грецький - знамення Хреста Господнього, символізує, що до нього призивається чотири кінці світу, тобто весь всесвіт. Також цей хрест зустрічається на гробі Ярослава Мудрого в соборі св. Софії.
Ці хрести зображені на бічних склепіннях каплиці, які композиційно вплетені в орнаментальне коло, оточених символами Євхаристії.
В купольній частині каплиці, на хрестоподібному склепінні, зображений Хрест в колі - краплеподібний хрест, що символізує краплі крові Господа Ісуса Христа. Також цей хрест зображується на грецькому Євангеліє XI ст.
Купольну частину завершують чотири символи Євангелістів. Чотири празники святої церкви (Різдво, Воскресіння, Преображення, Зішестя Святого Духа на Апостолів) - замикають нижній купольний ряд каплиці.
Напередодні, ще до нашого виконання, в святилищі у віконному просторі, був встановлений вітраж із зображенням Святої Трійці, і, відповідно до нього, ми розробили усю концепцію. Згідно нашого задуму - композиція розгортається так, що до центрального зображення Святої Трійці довкола схиляються усі святі постаті: Праведна Анна, Іоан Богослов, Василій Великий, Миколай Чудотворець,Архідиякон Степан, Преподобні мучениці Евдокія та Дарія, Святитель Мирон Єпископ Критський, Благовірний Ярослав Мудрий, Дмитрій Солунський, а також зображення Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Зовсім не випадково написані саме ці святі, імена яких, є тотожними до імен родини, яка будувала цю іменну каплицю.
Розписи виконували 8 художників під керівництвом та за проектом Олексія Чередніченка.